2 El Raf Alımı

2 El Raf Alımı

Firmamız kurulduğu günden bugüne, kalite çizgisinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ilerlemeyi başarmıştır. İşletmemiz kaliteli ürün ve  uygun fiyat ile, müşterisine hizmet vererek sektörde emin adımlarla ilerlemeyi başarmıştır.

Firmamız: tesisini sürekli olarak yenileyerek günümüz standartlarının üstünde hizmet verme kapasitesine ulaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne; sürekli olarak alt yapısını, sistemlerini, personellerini yetiştirerek sektörde emin adımlarla ilerleyen Ertaş Raf: yeni bir hizmetle daha müşterisine hizmet vermekten onur ve mutluluk duymaktadır. Kuruluşumuzda çalışan üstdüzey yöneticilerimizle beraber, sektördeki bir açığı daha fark ederek; bu açığı kapatmak için direk gerekli çalışmaları yaparak faaliyete başladık. Firmamız her geçen gün arge çalışmalarında; raf sistemlerine gerekli bütçe ve zamanı ayırarak müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

2 El Raf Alımı konusunda tüm ihtiyaçlarınız en kısa sürede karşılanmaktadır. Firmamız Özellikle Türkiye ve İstanbul bölgesinde aktif olarak çalışmaktadır. Firmamız Türkiye genelinden bizlere arayan her müşterimizi bilgilendirmektedir. 

2 El Raf Alımı için hizmet veridiğimiz bölgeleri aşağıdaki gibidir. Hizmetlerimize haftanın 7 günü telefonlarımızdan: T: +90 262 653 01 01 - M: +90 537 038 64 32​ direkt ulaşabilirsiniz.