2 El Raf Sistemleri

2 El Raf Sistemleri

2 El Raf Sistemleri konusunda hizmet verilmektedir. Raf Sistemleri ile ilgili elimizde bir çok çeşit bulunmaktadır.Stok sistemimiz ile piyasada aranan ve ihtiyaç duyulan, Bir çok raf çeşidini elimizde bulundurmakdayız. Bizlere ulaşan müşterilerimize en kısa sürede rafları hazırlamakdayız. En uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize hizmet vermekdeyiz. İkinci el raflar günümüzde sıfır rafa göre daha çok tercih edilmektedir.

Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları rafların, özelliklerine ve kilogramına göre arayış içine girmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünün, elimizde olması halinde: telefon numaralarımız üzerinden bizimle direk iletişime geçmektedirler. Daha sonra elimizde bulunan malzemelerin özellikleri, müşterimize aktarılır. Talep edilen ürünün uygun olması ve, onaylanması halinde sevkiyat hazırlığına başlanır. Daha sonra istenilen ürünler en kısa sürede hazırlanarak, müşterimizin adresine teslimatı yapılır.

Ürün satışlarımız genellikle kg üzerinden yapılmaktadır. Satışını yaptığımız tüm malzemelerin: temiz, kullanıma uygun, ve en iyi fiyat ile verdigimizi garanti etmekteyiz. Firmamıza 7/24 telefon numaralarımız üzerinden direkt ulaşabilirsiniz. 

Neden 2 El Raf Sistemleri ​?

Piyasada faaliyet gösteren bir çok deneyimsiz firma bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu satış sonrası hizmet ve yedek parça hizmeti vermemektedir. Bizler: satış öncesinde olduğu gibi, sonrasında da müşterimize her türlü desteği sunmaktayız. Firmamız haftanın yedi günü; müşterisine her konuda hizmet ve destek vermektedir. Müşteri hizmetlerimiz ile yedi gün 24 saat her konuda görüşebilirsiniz. Bizler daima müşterilerimize en kaliteli ve temiz, kullanışlı ürünleri sunarak müşteri güvenini kazanmayı başardık. Firmamız Raf sistemleri konusunda yapmış olduğu kampanfa ve fiyat garantisi ile sektörde lider konuma gelmeyi başardık. 

2 El Raf Sistemleri ve Özellikleri: 

- Türkiye genelinde hizmet ve destek sunamktayız. 

- Ürünlerimiz tamamen kullanıma uygun ve temiz durumdadır. 

- Türkiye genelinde her ile ürün sevkiyatı yapmaktayız. 

- Satış sonrası ihtiyaç duyulan ürünlerde daha sonraki zamanlar için yedek parça ve ürün tedariği yapmaktayız. 

- Firmamız 16.000 m2 açık 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olup her türlü ürün çeşidinde satış yapılmaktadır. Ürünlerimizin tamamı temiz ve kullanılabilir durumdadır. 

- Firmamız bugüne kadar raf sistemleri konusunda hiçbir şikayet ve eleştiri almamıştır. Google üzerinden firmamız hakkında araştırma yaparak direkt sonuç alabilirsiniz. 

- Kuruluşumuz deneyimli ve başarılı çalışanları ile müşterilerinin beklentileri karşılarken aynı zamanda aşmayı başarmıştır.

Firmamızın Raf Sistemleri Konusunda Kapasite ve Stok Seviyesi:

Türkiye genelinde özellikle marka haline gelmiş büyük marketler zinciri bulunmaktadır. Bu marketler sıfır raf sistemleri kullanmak yerine ikinci el raf sistemlerini tercih etmektedir. Bu ürünlerin ikinci el olması dayanıksız ve kullanışsız olduğu anlamına gelmemektedir. Marketler zinciri haline gelmiş bim, Hakmar, A101, Migros, Şok marketlerinin depolama ve lojistik anlamında; binlerce kilo raf sistemini tedarik ederek bu markaları referans olarak göstermeyi başardık. Firmamız geniş ve güçlü stok yapısı ile ihtiyaç duyulabilecek her türlü talebi karşılamaktadır. Depolarımız da kritik stok seviyesi belirlenerek gelen talep ve ihtiyaçlar en iyi şekilde karşılanmaktadır. Firmamızın stoklarında yaklaşık olarak 6000 ile 8000 arasında yüzlerce çeşit ürün bulundurmaktadır.