Gebze 2 El Raf Sistemleri

Gebze 2 El Raf Sistemleri

Gebze 2 El Raf Sistemleri için tüm talep ve ihtiyaçlarınız en kısa sürede karşılanmaktadır. İkinci el raf Sistemleri ile ilgili alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Üretimi devam eden ya da yeni kurulan firmalarda özellikle; sıfır raftan ziyade ikinci el ürünler tercih edilmektedir.

Ekonomik bakımdan ikinci el raflar firmalar açısından önemlidir. Bu ürünler kullanılmış olsa dahi, kullanıma devam etmeleri açısından çok uzun yıllar hizmet vermektedir. Yeni açılan firmaların özellikle ikinci el rafı tercih etmelerinideki en büyük sebep fiyatlarıdır. Firmamız ikinci el raflarla ilgili başlatmış olduğu fiyat kampanyası ile büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aradığınız özelliklere sahip olan depo rafları, firmamızın stoklarında farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bu ürünler farklı ağırlıkdaki ürünlerin istifi ve stoklanması için gayet uygun ve idealdir.

Forklift yardımı ile palet üzerindeki yüklü eşyalar kolaylıkla bu raflara yerleştirilmektedir. Kapasite bakımından 1000 kg ile 5000 kg arasında değişmektedir. Bu ürünlerin ayak yükseklikleri ise 150 santimetre 900 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren büyük marketler zinciri depo rafları konusunda ciddi talep Ve alım yapmaktalar. Bizler ise özellikle türkiye’de faaliyet gösteren: bim, Hakmar, ağyüz bir, Migros gibi marketlerin depolarında ürünlerimizin kurumlarını yaptık ve kullanımlarını sunduk.